6,5" koaxial bilhögtalare, design med stor kaliber, förbättrar ljudkvaliteten ytterligare, starka vibrationer, förbättrar den övergripande låga frekvensen ytterligare.
Följande är den nyutvecklade 6,5" subwooferhögtalaren med en högeffekts design med lång takt.
Den upphöjda diskantdesignen gör ljudet mjukt och mjukt, och diskanthögtalaren är ljus och metallisk.
Högkvalitativt PP-kon papper och gummikant, hög temperaturbeständighet, anti-aging.
Välj rena kopparterminaler för att säkerställa signalöverföring och enkel användning.



| 6,5 tum koaxial bilhögtalare | |
| Beskrivning | Information |
| Mått (diameter × höjd) | 167*70 mm |
| Form | Runda |
| Typ | Koaxial bilhögtalare |
| Vikt (g) | {{0}}.75±0,5 kg |
| Använda: | Bil bakmonterad högtalare |
| Magnetmaterial | Ferrit |
| Röstspolediam (mm/tum) | 25 mm |
| Nominell impedans (Ω) | 4Ω |
| Frekvensområde (Hz) | 55Hz~20KHz |
| Känslighet (dB@1m/w) | 88dB |
| Märkeffekt (W) | 10W |
| Förvrängning (mindre än eller lika med %) | 5% |
| LT | 45 DAGAR |
| MOQ | 3000 st |
ACP är en professionell tillverkning av ljudhögtalare.
Vi grundades 2006. Företaget har en egen industripark och en automatiserad produktionslinje och testutrustning online. Vi har ett seniort designteam och mogen simuleringsprogramvara. Samtidigt har vi också ett välskött kvalitetsteam. Vi har ett långsiktigt gott samarbete med välkända varumärken i olika länder och regioner.



